м. Київ, вул. Колекторна 3
Пн.-Пт.: 9:00 - 17:00

Понад 20 000 найменувань на складі!

Доставка по всій Україні!

Меню

Фільтри осадові

Фільтри осадові

Трубопроводами часто транспортується холодна або гаряча вода з домішками бруду, іржі, окалини та іншими твердими включеннями. Труби, як правило, невибагливі до чистоти робочого середовища, але багато пристроїв, встановлених на трубопроводі, вкрай чутливі до цих включень. Засмічення може призвести до їх поломки. Захистити насоси, вимірювальні прилади, трубопровідну арматуру та інші види обладнання, продовжити термін їхньої служби дозволяє фільтр сітчастий.

Сітчастий фільтр очищення води призначений для уловлювання та збору механічних домішок. Корпус фільтра оснащений муфтовими або фланцевими з'єднаннями і розташованою в нижній частині камерою, що уловлює (відстійником). Усередині встановлюється фільтруючий елемент у формі сітчастого циліндричного кошика, яка надійно фіксується в посадковому місці. Сітка з нержавіючої чи оцинкованої сталі стійка до корозії. Розмір осередків підбирають відповідно до розміру механічних включень. Камера закривається кришкою, виготовленою з того ж матеріалу, що корпус у цілому, ущільнююча паронітова прокладка виключає протікання. Сітчастий фільтр для води може мати додаткові деталі конструкції:

  • зливний кран або отвір із заглушкою у кришці спрощує обслуговування фільтра;
  • магнітна вставка покращує уловлювання намагнічених домішок.

Фільтри для очищення сітчасті встановлюються на трубопроводи безпосередньо перед обладнанням, вимогливим до чистоти робочого середовища (вода, пара). На корпусі фільтра є стрілка, монтувати його потрібно так, щоб напрямок цієї стрілки збігався з напрямком потоку, а камера, що уловлює, розташовувалася кришкою вниз.

Забруднене робоче середовище потрапляє у вхідний отвір фільтра, а виходить із нього вже очищеного від механічних домішок. Їх затримує сітчастий фільтруючий елемент. Суспензія з води або конденсату і твердих включень осаджується в камері.

Фільтри сітчасті класифікуються за низкою ознак:

  • за способом приєднання до трубопроводу - сітчастий фільтр фланцевий (розміри приєднувальних фланців регламентуються ГОСТ 12820, 12815) і муфтовий (під різьблення);
  • за матеріалом корпусу – чавунні, латунні, сталеві. Фільтр сітчастий чавунний зазвичай має фланцеве виконання, а сітчастий фільтр латунний – муфтове;
  • за ступенем очищення – грубого очищення (грязевики) та тонкого очищення;
  • за розташуванням камери, що уловлює, відносно корпусу – прямі і косі.

Якщо у вас виникли запитання, Ви завжди можете запитати наших фахівців з відділу продажів компанії по електронній пошті: info@ukrarmatura.com.ua або зателефонувавши за номером: +38 (044) 281-24-34.